Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy mieszkańców całego Powiatu Kolskiego do sąsiedniego powiatu na bezpłatne badanie USG aorty brzusznej w Wielkopolskim Programie Zdrowotnym ZDROWA AORTA,

które odbędzie się w dniu 09.05.2022, w Koninie w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym przy ul. Szpitalnej 45, w Poradni Specjalistycznej szpitala.

Program badań kierowany jest do mężczyzn w wieku 50–69 lat, mieszkających w województwie wielkopolskim. Badania te są dla pacjenta całkowicie bezpłatne, ponieważ finansowanie odbywa się z funduszy regionalnych Unii Europejskiej.
Zainteresowanie badaniami do tej pory jest ogromne, świadczy o tym liczba wykonanych badań: czasami ponad sto. W trakcie badań diagnozujemy tętniaki u pacjentów, którzy stanowią średnio 2-4% badanej grupy.

Zbadaj się bezpłatnie! Wczesna diagnoza może uratować życie! Badanie jest bezbolesne i całkowicie bezpieczne. Nie jest wymagane skierowanie od lekarza rodzinnego.

Zapisy na badanie:

- telefonicznie: 503 075 095

- e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (proszę podać imię, nazwisko, pesel, numer telefonu kontaktowego oraz miasto, w którym ma być wykonane badanie).
Uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie informacji o badaniu usg aorty brzusznej wśród współpracowników i mieszkańców oraz o umieszczenie tej informacji na Państwa stronach internetowych i w mediach społecznościowych. W załączeniu przesyłamy materiały informacyjne.

Zapraszamy serdecznie! Zespół Zdrowa Aorta

zdjęcie przedstawia dłoń w rękawicy ochronnej  trzymającą głowicę od usg oraz napis zdrowa aorta, regionalny program zdrowotny województwa wielkopolskiego