Komunikat 

Urząd Miasta i Gminy w Przedczu

do odwołania zamknięty dla interesantów

W związku z uzyskaniem w dniu dzisiejszym informacji o potwierdzeniu zakażenia Covid-19 u jednego z pracowników Urzędu Burmistrz Miasta i Gminy Przedecz informuje, że z dniem 30 października 2020 r. do odwołania, wykonywanie zadań przez Urząd Miasta i Gminy w Przedczu podlega ograniczeniu w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów.

Wszelkie sprawy załatwiane będą wyłącznie w formie:

  • elektronicznej poprzez skrzynkę ePUAP Urzędu Miasta i Gminy Przedecz,
  • elektronicznej poprzez pocztę elektroniczną Urzędu Miasta i Gminy Przedecz : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  • telefonicznej pod numerem: 63 2738467;
  • wszelkie wpłaty należy dokonywać przelewem.
  • Wizyty osobiste będą odbywać się tylko w sprawie niecierpiących zwłoki, po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Urząd Miasta i Gminy w Przedczu pracuje, wykonuje wszystkie swoje zadania z jednoczesnym ograniczeniem obsługi klientów poprzez wyłączenie kontaktu bezpośredniego i zastosowania dodatkowych obostrzeń. W związku z zaistniałą sytuacją prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, załatwianie spraw z urzędem w sposób i formie wyżej wskazanej oraz o ograniczenie wizyt bezpośrednich do niezbędnego minimum. W przypadku konieczności wprowadzenia dodatkowych obostrzeń wynikających z obowiązujących procedur sanitarnych mieszkańcy gminy zostaną niezwłocznie poinformowani.

Urząd zapewnia, że po konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Kole zostaną podjęte działania mające na celu zabezpieczenie zarówno klientów, jak i pracowników Urzędu, przed ewentualnym rozprzestrzenianiem się wirusa.

 

                                                                                                                                        Burmistrz Miasta i Gminy Przedecz

                                                                                                                                                    /- / Witold Siwiński