Przedecz 25.06.2018r.

INFORMACJA

Informujemy, iż w związku z wystąpieniem na terenie Gminy Przedecz niekorzystnego zjawiska atmosferycznego, jakim jest susza, istnieje możliwość składania wniosków
o dokonanie szacowania szkód w uprawach rolnych. Wzory wniosków dostępne są w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Przedczu, jak również na stronie internetowej www.przedecz.com.pl oraz bip.wokiss.pl/przedecz .

Wypełnione wnioski można składać do dnia 16.07.2018r. w Urzędzie Miasta i Gminy Przedecz w pokoju nr 4 w poniedziałki i czwartki w godzinach od 8 00 do 1100 .

Do wniosku o szacowanie strat dołączyć należy kserokopię aktualnego wniosku o płatności bezpośrednie w celu informacji o powierzchni gospodarstwa rolnego.

Komisja do szacowania zakresu i wysokości

szkód w gospodarstwach rolnych

wniosek o  oszacowanie szkód powstałych w związku z wystąpieniem niekorzystnego zjawiska atmosferycznego

arimr naglowek

eWniosekPlus

od 15 marca do 15 maja 2018r.

SZANOWNY ROLNIKU!

skorzystaj

Z DNIA OTWARTEGO

KOLSKIEGO BIURA POWIATOWEGO ARiMR

5 kwietnia 2018r.

w godzinach 7.30 – 15.30

ZAŁÓŻ KONTO

POZNAJ NOWĄ APLIKACJĘ

PRZYGOTUJ SIĘ DO ZŁOŻENIA eWNIOSKU

  arimr

 Szanowni Państwo,                                   

  W 2018 roku zmianie uległy podstawowe zasady dotyczące sposobu składania wniosku o przyznanie płatności bezpośrednich.
   Zgodnie z obowiązującymi nowymi przepisami unijnymi o dopłaty obszarowe można ubiegać się składając wniosek za pośrednictwem e-formularza umieszczonego na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji
i Modernizacji Rolnictwa.
  W celu zapoznania potencjalnych i obecnych beneficjentów, a także doradców służących rolnikom pomocą, z nową wersją aplikacji eWniosekPlus, Wielkopolski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji  i Modernizacji Rolnictwa organizuje dzień otwarty biur powiatowych, który został zaplanowany  na 5 kwietnia 2018r. Przedsięwzięcie jest doskonałą okazją dla zainteresowanych do odbycia spotkania podczas, którego pracownicy ARiMR przeprowadzą instruktaż wypełniania eWniosku, a także odpowiedzą na wszelkie wątpliwości i pytania.
  Łącząc wyrazy szacunku, serdecznie zapraszam do wzięcia udziału
w powyższym wydarzeniu, wnosząc jednocześnie o rozpowszechnienie informacji wśród rolników i doradców jednostek terenowych.

 

                                                                           Grzegorz Galiński

                                                                             Kierownik BP

arimr stopka